MENU >
O mnie

Witam,

 

nazywam się Anna Buklewska. Jestem dyplomowanym technikiem usług kosmetycznych, dyplomowaną makijażystką oraz stylistką paznokci.

Do wykonywania tego wspaniałego zawodu przygotowywałam się w Policealnej Szkole Kosmetycznej w Bydgoszczy. Szkołę ukończyłam z wyróżnieniem.

Swoje umiejętności poszerzałam i poszerzam nadal na różnego rodzaju kursach kosmetycznych i kosmetologicznych.

Jestem też absolwentką Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi o kierunku psychopedagogika.

Pracę jako kosmetyczka zaczęłam w 1999 roku w jednym z gabinetów kosmetycznych w Bydgoszczy. Obecnie  od 15 lat prowadzę własny gabinet kosmetyczny. W tym zawodzie bardzo ważne jest doświadczenie. 21 lat mojej pracy zapewnia komfort, iż traficie Państwo w profesjonalne ręce.

Przez 4 lata pracowałam również jako wizażystka w jednej ze znanych firm kosmetycznych, prowadziłam szkolenia z makijażu oraz brałam udział w przygotowaniach kandydatek do regionalnych wyborów miss.

Jestem osobą otwartą i kreatywną. Kocham swój zawód i pracę z ludźmi.

Od 5 lat pracuje ze mną kosmetyczka, manicurzystka, podolog - w zawodzie  od 14 lat. Podstaw zawodu uczyła się  w 2-letniej szkole kosmetycznej. W międzyczasie ukończyła szereg kursów, które pozwoliły jej na poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności. Jej pasją jest podologia.

 

Serdecznie Państwa zapraszam do korzystania z naszych usług.